Wynajem fotobudki Kraków – skorzystaj i zrób niesamowite zdjęcia, tak aby mieć niezapomnianą pamiątkę na zawsze!

Wynajem fotobudki Kraków to usługa, którą można elastycznie dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań. Czas wynajmu zależy wyłącznie od klienta, co przekłada się na maksymalne zadowolenie. Fotobudka na wynajem wyposażona jest w niezbędne akcesoria tematyczne, dzięki którym zdjęcia posiadają unikatowy charakter. Korzystne ceny sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na wynajem fotobudki. To wspaniała propozycja na studniówkę, wesele, wieczór kawalerski/panieński, urodziny, bankiety, a także wiele innych imprez.

Doskonałej jakości sprzęt to gwarancja prostej obsługi i wysokiej niezawodności. Szybka drukarka sprawia, że zdjęcia w formie papierowej otrzymamy w ciągu kilkunastu sekund.

Poniżej przykładowe fotobudki dostępne w naszej ofercie.

 

Wynajem fotobudki Kraków

Tani wynajem fotobudki – Kraków i okolice

Wynajem fotobudki Kraków to gwarancja udanej zabawy. Klimatyczne zdjęcia to wspaniała pamiątka dla uczestników imprezy. Jest to usługa, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Nowoczesny sprzęt zapewnia wysoką jakość wykonanych fotografii. To prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli poszukujemy ciekawej atrakcji na wesele, osiemnastkę, czy też event branżowy.

Fotobudka na wynajem wcale nie jest droga. Wiele zależy od tego, czy interesuje nas kilkugodzinna usługa, czy też potrzebujemy budki przez całą noc. Średni koszt to kilkaset złotych za trzy godziny. Decydując się na wykupienie pakietu zwykle oszczędzamy sporą ilość gotówki.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem FOTO-BUDKI – Zapraszamy  do kontaktu.

Fotobudka na wesele oraz imprezę to rewelacyjna atrakcja, nie może jej zabraknąć u Ciebie.
Zapewniamy wspaniałe gadżety, profesjonalną obsługę oraz mnóstwo dobrej zabawy i  uśmiechu.

Już dziś napisz do nas i zapytaj o wolne terminy! – wypełnij poniższy formularz 🙂

Prezentujemy poniżej również przykładowe akcesoria, których możesz użyć wykonując zdjęcia z niezapomnianej imprezy

Złóż zamówienie

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

5 + 7 =

Skorzystaj również z innych naszych atrakcji: Wynajmij również u nas namiot dopasowany do Twoich potrzeb –  >>>Kliknij <<<